Ragavas taisa vasarā…, savukārt “play4score” minigolfs meklē sadarbības partneri un mājvietu ziemas sezonai.

Minigolfa laukumi Mežaparkā ir pierādījuši, ka minigolfa sezonai NAV jābeidzas ar pirmo salu, tādēļ “play4score” aicina visus minigolfa spēles cienītājus palīdzēt atrast ziemas rezidenci spēlei, kura piemērota visām vecuma grupām. Jā, spēlei nepieciešamas plašas, apsildāmas telpas. Lai izvietotu pilnu 18 laukumu komplektu jārēķinās ar ~400 m2 platību – attiecīgi 9 laukumu komplekts ~200 m2.

TU vari palīdzēt ar padomu, ieteikumu, mājienu, kur Rīgā (vai tuvākajā apkārtnē) būtu iespējams izvietot pilnu (18 laukumu) vai daļēju laukumu komplektu telpās. Telpas, tas var būt pagrabs, noliktava, citiem nolūkiem neizmantojams gaitenis. Piemēram, Liepājas Olimpiskajā centrā pilns minigolfa laukumu komplekts ir izvietots pagrabstāva garderobē, publisku pasākumu laikā laukumi tiek pārvietoti tā, lai tie netraucētu centra apmeklētājiem.

TU vari ieteikt sadarbības partneri, kuram ir interese par savu sporta / atpūtas pakalpojumu sniegšanu un ir vēlme dalīt tekošās nomas un komunālo maksājumu izmaksas. Piemēram, klinšu kāpšanas siena.

TU vari ieteikt sadarbības partneri, kurš vēlas azartisko minigolfa spēli papildināt ar kafejnīcu, bāru… bērnu pasākumu organizēšanu.

Ieteikumus var atstāt šeit pat komentāros vai rakstot uz janis@play4score.lv (+371 2 64 26 337).

2015-07-15T16:01:36+00:00